Informace o rakovině čípku

Odkazy na informace o rakovině děložního čípku

Očkování proti rakovině, žloutence, encefalitidě a jiným nemocem

12.01.2009 17:13

Na těchto stránkách najdete spíše informace o samotném očkování, zaměřují se ale i na další možnosti očkování proti různým onemocněním.

>>

Rakovina děložního čípku - máte šanci se bránit!

12.01.2009 17:05

Infekce lidským papilomavirem (HPV) je nejběžnější pohlavně přenosnou infekcí. Virus napadá především kůži a sliznice mužského i ženského genitálu. Čím je pro nás nebezpečný? Takzvané onkogenní typy, především HPV 16 a 18 způsobují karcinom děložního čípku, druhou nejčastější  rakovinu u žen, na kterou každý rok umírá 270 000 žen.... pokračování článku zde

>>

Další web s mnoha informacemi a kontakty na očkovací centra

12.01.2009 16:52

Na těchto stránkách opět najdete poměrně dost informací o rakovině děložního čípku, mimo jiné i odkazy na jednotlivá očkovací centra.

>>

Stránky výrobce očkovací látky Silgard

12.01.2009 16:26

Jak se dalo očekávat, nejbohatším zdrojem informací o rakovině děložního čípku je webová prezentace samotného výrobce očkovací látky Silgard. Dočtete se zde mnoho o tom, co je to rakovina děložního čípku, příznaky, vývoj nemoci, údaje o úmrtnosti na rakovinu děložního čípku, možnosti léčby, jsou zde také informace o viru, který rakovinu způsobuje (lidský papillomavirus), jaké jsou možnosti diagnostiky a prevence... Poměrně obsáhlý a přehledný web se spoustou informací, překvapivě oproštěný od reklamního balastu (že by to bylo zákazem reklamy ve farmacii? :-) ...doporučuji

>>

První zpráva

12.01.2009 14:55

Dnes byl spuštěn náš nový blog. Prosím sledujte jej, budeme se snažit přinášet vždy aktuální informace. Číst zprávy tohoto blogu je možné i přes RSS kanál.

>>

Štítky

Nebyly nalezeny žádné štítky.

Vyhledávání

© 2008 Všechna práva vyhrazena.